| raduxtz a întrebat:

As dori sa ma ajute si pe mine cineva cu niste seriale cu adolescenti dar sa fie vorba despre ceva cu viata de zi cu zi.
Multumesc

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Gossip Girl,The O.C., The Carrie Diaries, Awkward, Skins, Blue Mountain State

| 49Days a răspuns:

El barco. Aventura, sf, dragoste, mister, comedie are de toate dar fara horror ceea ce mie mi-a placut.
Serialul incepe cu un grup de studenti care timp de 2 luni urmeaza sa afle ce inseamna viata pe mare la bordul vasului Steaua Polara, doar ca in acea noapte din cauza unui accelerator de particule se produce un cataclism global. Dupa furtuna lumea se afla sub apa, iar vaporul va deveni casa tuturor.Ei sunt singurii supravietuitori si spera ca vor gasi uscat, asa ca pornesc in cautarea lui. Aproape toata actiunea se petrece pe vapor si in fiecare zi se intampla ceva inexplicabil.E captivant.Te prinde de la primul episod.
[ https://www.youtube.com/watch?v=Fbvgj57jGDY ]