| FilmeHorror a întrebat:

as vrea si eu niste seriale din 2015 interesante, orice gen in afara de comedie, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TheWalker11 a răspuns:

Blindspot (e super interesant)
The last Kingdom(serial istoric)
The expanse(are doar episodul pilot)
Humans(serial englezesc sf)

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Narcos
daredevil
better call saul
agent carter
the messangers
mr robot
secrets and lies
scream queens
sper sa fie toate 2015 si sa nu confud cu 2014, verifica te rog

aa si mai ales

the frankenstein chronicles e foarte bun

mai cauta pe aici, eu ti-am scris mai sus ce mi-a placut mie si cateva la care vreau sa ma uit, dar cauta pe aici mai multe, daca gasesti ceva tare, anunta-ma:

http://www.cinemagia.ro/seriale-tv-2015/

aici ai din mai multi ani:

www.jurnalbizar.wordpress.com/2015/12/13/afla-ce-seriale-sa-nu-ratezi/

| Sn4k3 a răspuns:

Limitless.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Mai intai uita-te la film, dupa la serial.

| J0B0MAT a răspuns:

Suite Francaise, Child 44, Terminator genisys, Spooks:the greater good,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limitless, Daredevil, Minority Report

| FlorinCiokan a răspuns:

Iti recomand ceea ce am vazut in ultimul timp. The 100. Revolution. The last man on earth. Astea merita 100% vazute.