| Tristam a întrebat:

As vrea si eu un site unde pot gasi informatii daca apare sezonul 2 din Sword Art Online si High School DxD si daca se poate sa fie in engleza nu in japoneza big grin multumesc Anticipat happy FUNDA!

3 răspunsuri:
| Иαяʋтσ a răspuns:

Despre sao nu stiu nimic.
High school dXd a aparut dar doar in japonia si pe blue ray :http://www.crunchyroll.com/......-confirmed

| Exo0o a răspuns:

Si eu ma chinui sa aflut, cat si pentru SAO cat si pentru HighSchool.
Am citit pe-un forum ca HighSchool Dxd ar aparea pe 1 mai 2013.
Despre Sao, mai nimic, desi este cel mai tare anime din 2012, ca profit toate alea =),. sper ca o sa apara sez 2.

| SbMbNcSmlPcrD a răspuns:

Da as vrea s-a te ajut dar Sword Art online cum s-a spun are intr-un fel sezonul 2. S-a zicem sezonul 3. Oricum in sword art online faza e ca nu a aratat daca va fi sau nu va fi un nou sezon.Finda final intr-adevar a fost superb dar nu prea a aratat daca va fi sau nu.El doar a renuntat la caracter si a necercat s-a treaca din nou de niveluri.Asa ca cum ar fi e un joc.Intr-un joc se pot intampla multe asa ca nu se stie.Iar High School DxD stiu ca in ultimul episod el si-a pierdut mana aia de demon asa ca nu prea ar mai ave ce s-a se intample.Eu sincer as vrea s-a apara sezoane noi pentru fiecare dar cel mai mult as vrea s-a apara un nou sezon din Sword Art Online.