| Alexinho007 a întrebat:

Astazi m-am gandit sa faceti un top cu serialele voastre preferate. Daca tot eu am deschis subiectul, am sa incep eu topul...Eu am un top 3 al serialelor preferate happy.
3.Dr.House
2.Supernatural
1.Game of Thrones
Mentiuni, ca sa zic asa, le-as acorda la The Walking Dead, Anatomia lui Grey, Dexter, Two and a Half Men si cam atat happy Astept preferintele voastre happy

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Serialul meu preferat este Californication, cuprinde o serie de teme foarte interesante, afli despre lumea cărților, despre regie, film, are mult sex, rock, de toatee. este cel mai bun serial, iar David Duchovny e cel mai bun!
Pe locul doi este Breaking bad, pur și simplu este genial, personaj principal bun-rău, all hail Heisenberg. Este unul dintre cele mai vizionate din lume, îți recomand.
Al treilea, să includ și un serial de comedie este Modern family, este super amuzant, nu este episod la care să nu fi râs, singurul serial care poate fi comparat cu Friends, din punct de vedere al umorului.
Ar mai fi Shameless, Under the dome, Lie to me, The mentalist, Sherlock, Da Vinci s demons (Y)
The last man on Earth, este un serial nou, 2015, este un concept nou, recomand. Sunt multe seriale foarte bune, multe seriale care le-am văzut, sunt un dependend de filme și seriale, cele mai bune le-am spus, n-am spus GoT pentru că ai spus și tu, dar clar intră în top 5.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe primul loc e clar House dar 2 si 3 nu as putea alege, am vazut atatea seriale ca nu as putea alege. ar putea fi Hannibal, Dexter, Lie to me, Sherlock, The Mentalist, Grey"s Anatomy, X-FIles, Person of Interest, Luther, Da Vinci's Demons,
House of Cards, The Good Wife. toate seriale foarte bune ca nu as putea alege

ps. ce v-a placut voua la Game of Thrones nu am inteles niciodata. adica nu e vorba de gusturi, inteleg de ce ti-ar place ceva ca 2 barbati si jumatate ca e comedie sau de ce le-ar place la multi jurnalele vampirilor, 2 barbati se omoara pentru o fata ( e o moda mai nou asta la filme ) dar la ala nu am inteles. poate ma luminezi.

| Disharmony a răspuns:

1. Game of Thrones. Jos pălăria pentru cel mai complex și intrigant serial făcut până acum, o ecranizare impecabilă a lumii din mintea genialului GRR Martin. Părerea mea.
2. Breaking Bad. Mai bun decât metamfetamina.
3. Homeland.