| DanyN98 a întrebat:

Salut tpu.Cand eram mic vazusem un film de groaza cu un ucigas nebun care omora familii cu un topor, insa vroia neaparat sa scape de o anumita familie si nu reusea...stiti cumva cum se numea filmul? nu pot sa dau prea multe "indicii" deoarece nu imi amintesc mai nimic din filmul ala,decat scene clasice in care sparge o usa cu toporul, membii acelei familii fug prin padure si cam atat.laughing daca aveti idee de vreun film asemanator, as fi recunoscator sa imi ziceti happy

Răspuns Câştigător
| Sophi3300 a răspuns:

Wrong turn(toate seriile), masacrul din texas (1, 2)...cam atat stiu. Funda? :3

| DanyN98 explică (pentru Sophi3300):

Mersi mult, masacrul din texas era happy dar, de ce nu pot sa dau funda? sad

5 răspunsuri:
| CiprianDoarEu a răspuns:

Ucigas nebun care omoara famili... si zici ca vroia neaparat sa scape de o anumita familie...
Papusa chucky?, poate ca nu are topor dar e singurul care il stiu in genul asta big grin

| DanyN98 explică (pentru CiprianDoarEu):

Mersi de raspuns, dar nu era asta happy

| Stanescu_Liviul_1992 a răspuns:

American psycho

| DanyN98 explică (pentru Stanescu_Liviul_1992):

Mersi de raspuns, si desii nu asta era filmul pare foarte interesant, cred ca o sa il vizionez happy mersi mult de raspuns