| Lazar_Alin_1990 a întrebat:

Cand incepe The Hobbit 2 pe Pro Tv daca ieri a fost primul.Mersi pentru raspunsuri

6 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt2310332/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf+
nu foarte curand. dupa cum vezi in site-ul de mai sus s-a lansat in Romania pe 19 decembie in cinema. si va mai dura pana sa apara pe tv

| Kaℓi a răspuns (pentru DataSoft):

Asta de care spui tu e partea a treia.
Partea a doua s-a turnat in 2013, e cam devreme sa apara pe tv.

| Lazar_Alin_1990 explică (pentru Kaℓi):

Bine dar ma refeream in ce zii?

| Kaℓi a răspuns (pentru Lazar_Alin_1990):

Anul viitor de Craciun, poate.

| anastasiatya a răspuns:

Nu il da in seara asta

| CozmiNU a răspuns:

Poti cauta si downloada de pe net toate partile in 1080p daca stii ce si unde sa cautiwinking