| RachelAmber a întrebat:

Care e cel mai de groaza film, după părerea voastră?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Insidious 1,2; the exorcist

| RAY a răspuns:

E greu de ales dintre atatea filme

http://top-cinemagia-filme-seriale.blogspot.ro/search/label/FILME%20-GROAZA

1,Cannibal Holocaust
2, saw
3, The Amityville Horror

| OnuOnulică a răspuns:

The Blair Witch Project (1999)

| Sn4k3 a răspuns:

The Conjuring pentru ca e singurul film horror care m-a speriat (mai eram si cu prietenii ) si am vazut multe, dar niciunul la fel de bun ca asta.
Acum de abia astept sa apara 2 in calitate hd pe net.

| AFR81 a răspuns:

Chiar daca nu prea sunt fanul filmelor si nici nu ma las impresionat usor atunci cand vad unul, The Exorcist mi s-a parut destul de infricosator.

| lovecats123 a răspuns:

The exorcism of Emily Rose m a afectat intr-o oare care măsură deoarece e dupa caz real. Dupa ce vazusem filmulam inceput sama trezesc la ora 3(ora diavolului ). O buna perioada de timp opream ceasurile înainte de culcare. laughing

| RavenNymph a răspuns:

Saw si The Exorcist, clar

| Mirel1994 a răspuns:

Insidious 1,2, 3 smug

| Cata1611 a răspuns:

Drag me to hell