| DebiiYT a întrebat:

Caut de o groază de timp serialul 'The Mentalist' tot şi nu reuşesc să îl găsesc.
Mi-ați putea spune vreun site unde să găsesc serialul tot (sez 1, ep1 >- sez 7, ep 13)?
(Nu am neapărat nevoie de subtritare)
Dau fundiță.

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Nu este site mai bun ca acesta: 990. ro (fara spatiu), a si instaleaza-ti adblock (il gasesti pe google) pentru ca are reclame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci versiunea mai veche a programului Popcorn Time.Trebuie sa ai descarcat si un T o rent.Deschizi Popcorn Time si dai click pe seriale.In casuta de cautare scrii numele serialului si ti-l va gasi.Il poti viziona on line si descarca. Poti seta inainte programul sa iti gaseasca subtitrarea daca vrei. Eu am gasit in acest program 7 sezoane.