| CautFilme a întrebat:

caut si eu un film de care mi-a povestit un prieten si mi-a parut interesant. Deci, in film rolul principal e un baiat care si-a pierdut mama si tatal sau s-a recasatorit cu o alta femeie (ea mai avea 2 fete). Baiatul nu era de acord cu asta si era mai mereu suparat (tin sa mentionez ca baiatul era mic, gen 11 ani). In sfarsit si-a dat seama ca greseste si a inceput sa accepte. Au ajuns la 14, 15 ani si baiatul s-a indragostit de una dintre surorile sale. Dupa a cunoscut o alta fata (roscata) si a mers cu ea o noapte la hotel. El ii zice ca a fost doar o aventura dar fata incepe sa il santajeze cu o filmare in care apareau ei doi la hotel. baiatul incepe sa iasa cu amandoua, iar intr-o zi cand se saruta cu fata roscata i-a vazut cealalta sora a lui. Ea ii spune sa iasa si cu ea ca sa nu ii spun ce a vazut surori ei. Dupa incepe sa i-o traga si asteia. Pana aici a apucat sa-mi povesteasca. Nu stiu daca tot ce am spus mai sus e exact ca in film fiindca va spun ce mi-a povestit un prieten, poate a mai adaptat si el din ce a zis, poate si eu in ce am scris mai sus, in fine. Daca aveti vreo idee spuneti pls. Daca se poate si un link de la trailer, daca nu doar numele. Mersi anticipat happy