| Marian2314 a întrebat:

cine imi da niste filme romantice ca:Me before you, dar sa fie cu brunete tongue.In fine si cu blonde.

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

If i stay
Endless love
Barefoot
Love, Rosie
The notebook
The choice
The vow
The lucky one
The first time
The longest ride
Dear John
Safe Haven
PS: ai ceva cu blondele? laughing

| Marian2314 explică (pentru justanotheruser99):

Nu laughing dar nu prea imi plac...in filme romantice..mai bine cu brunete laughing

7 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Ok, cum spui tu. (Daca te consolează cu ceva majoritatea acritelor din filmele astea sunt brunete, dar s-au vopsit blonde, deci...)

| Marian2314 explică (pentru justanotheruser99):

N-am nimic cu blondele, dar mai mult imi plac brunetele care joaca in filme.Imi plac si blondele, dar depinde si in ce filme. Uite mie mi-a placut filmul 30 days of the night dark days pot spune ca filmul acesta a fost frumos la fel si actrita.Totusi multumesc ca mi-ai prescris niste filme.Ai funda!

| justanotheruser99 a răspuns:

**actrițelor**

| justanotheruser99 a răspuns:

Cu placere happy

| Nimeni10 a răspuns:

Cauta pe cinemagiapunctro.

| Teodora_Ioana_1996 a răspuns:

Remember me e foarte fain