| Aprodu_George_2000 a întrebat:

Cu toate ca serialul naruto shippuden este pe safrsite, as dori daca stie careva un spoiler cum se termina. Aa, si pe langa astă va mai fi ceva serial cu naruto dupa terminarea shippudenului? Multumesc!

1 răspuns:
| MiriMendes a răspuns:

Se lupta Naruto cu Sasuke destul de naspa.Isi rup mainile etc si se impaca pana la urma pentru ca amandoi sunt terminati aproape.Sasuke vine inapoi in Satul Frunzei, iar dupa nu mi mai amintesc exact.Cred ca pleaca pentru cativa ani sa exploreze.
Poti sa citesti manga si sa vezi filmele naruto, dar si boruto cand sunt ei adulti si au copii, iar sasuke se intoarce.
Aa si poti sa citesti si manga naruto gaidenbatting eyelashes