| Girleanu_Adi_1997 a întrebat:

cum as putea face DVD-uri cu filme care sa poata rula pe un astfel de DVD (http://www.lancoupon.lk/mall/en/products/View/740) ce formate sa pun si viteza? si un tutorial daca se poate

3 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Din pacate nu vad nici un DVD acolo.
In fine...De obicei formatul este DVD Video sau pur si simplu DVD ISO, adica fisierele direct puse pe DVD, fara alte complicatii. Incearca cu Nero daca poti. Viteza sa fie una medie (sau mai mica).

| Girleanu_Adi_1997 explică (pentru PopAdrian):

Cu ce nero ar fi mai bine>?

| PopAdrian a răspuns (pentru Girleanu_Adi_1997):

Nu conteaza versiunea. Baga pop_adrian80@yahoo.com in lista de mess daca vrei, iti dau eu unul happy