| DanutBanut a întrebat:

Dati-mi si mie niste animeuri mai ecchi cu puteri supranaturale personajele sa nu fie numai dintr-un sex adica si baieti si fete si puterile lor sa fie awesome sa arate bine animeul si sa fie mai noi gen 2013 sa fie terminat FUNDAAAAA!

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Ești bătut în cap? Scuze, dar ce legătură are cartea cu anime-urile? Lasă-l să se uite, de spus, poți să-i spui mai bine "ar fi frumos după ce vezi un anime să te duci să citești și o carte". Și dacă tot pomenești de asta poți să-i și recomanzi câteva căci singur nu va găsii prea repede bune și se va plictisi. Dacă faci o treabă fă-o calumea și până la capăt.

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Ia mai bine si citeste o carte

| DanutBanut explică (pentru ZEU93):

Slabe sanse...

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru ZEU93):

Ești bătut în cap? Scuze, dar ce legătură are cartea cu anime-urile? Lasă-l să se uite, de spus, poți să-i spui mai bine "ar fi frumos după ce vezi un anime să te duci să citești și o carte". Și dacă tot pomenești de asta poți să-i și recomanzi câteva căci singur nu va găsii prea repede bune și se va plictisi. Dacă faci o treabă fă-o calumea și până la capăt.

| ryuu a răspuns:

Hei!
- Freezing (2 sez)
- Infinite Stratos (2 sez)
- High School DxD (2 sez)
- Maken-ki (2 sez)
- Strike the Blood

Vizionare placuta!

| digital7shady a răspuns:

Highschool DxD, Maken-ki, Rosario + Vampire.

| danysasuke7 a răspuns:

Deadman wonderland
attack on titan
fullmetal alchemist brotherhood
hunter x hunter
sword art online