| Nicolescuc123 a întrebat:

de curand m-am apucat sa vad the walking dead sezonul 1 2 3 4 si la sezonul 4 am o problema am cautat episodul 6 din acest sezon si nu se leaga episodul de celalalte episoade adica este vorba de un mos singur care ajunge la o familie care avea un tata paralizat ce s-a intamplat dupa noaptea unde au intrat zombi in inchisoare ( PLS NU DATI SPOILEER )

5 răspunsuri:
| Copac13 a răspuns:

Asa mai face cateodata pune episoade care la incepunt nau sens da pan la urma se leaga NU TE UITA MAI JOS CAI SPOLER

P.S tyrees si bob mor

| Nicolescuc123 explică (pentru Copac13):

Screw you ca m-am uitat happy

| Copac13 a răspuns (pentru Nicolescuc123):

In sezonu 5 mor

| 123Julia a răspuns:

S-ar putea sa fie episodul gresit =) Si mie mi s-a intampla la The 100.
Inta pe alt site si o sa fie ala bun happy

| filiz a răspuns:

Incearca sa vezi tot episodul si dupa urmatorul. uneori se intorc ca si amintiri acele secvente.