| Andreeaioan115 a întrebat:

din nou, Gossip girl e tot atat de interesant ca The Vampire diaries sau nu? dau funda.

Răspuns Câştigător
| saturday10 a răspuns:

6 sezoane si ar vrea sa-l revad la infinit. Un serial care a marcat adoloscenta multora, recomand cu mare drag. Intriga multa, dragoste, prietenii, situatii neasteptate, tot ce poti cere de la serial si poate chiar mai mult.

| Andreeaioan115 explică (pentru saturday10):

Te referi la Gossip Girl da?

| saturday10 a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Da.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Gossip girl este un film pentru adolescenti, in special pentru fete, cu multa intriga, barfa, aventura, plangi, razi, esti frustrat, o sa-ti placa, un film total pentru varsta adolescentina!

| faramatania a răspuns:

Este un serial foarte foarte bun (cu adolescenți, dar nu numai și mult romance), însă nu este cu vampiri.Iar un serial asemănător cu Gossip Girl este The O.C.Foarte bun mai este și Pretty Little Liars și spin-off al acestuia:Ravenswood

| Clorox a răspuns:

Gossip girl e foarte interesant, apare si tipa din poza in el happy

| Felissa13Eden a răspuns:

Eu cred ca TVD e mai dragut decat Gossip girl, dar ai putea sa te uiti la Pretty little liars, sau Cercul Secret, sunt niste seriale super dragute ^^

| ALOALO123 a răspuns:

Mie sincer mi-a placut mai mut The vampire diares.Asta e parerea mea, poate tie iti place mai mult gossip girl.Mi s-a parut mai inyeresant

| Daniela1234567 a răspuns:

Eu prefer Gossip Girl