| anonim_4396 a întrebat:

Era un film cu un actor si el era un detectiv sau ceva de genul si din cauza ca facea prea multa paguba, a fost pus sa dirijeze circulatia.In timpul asta a venit o albina si acolo s-a intamplat ceva happy A fost un dezastru total.Intebarea mea este:Stie cineva cum se numeste filmul? Vreau sa-l vad din nou si nu stiu cum se numeste... Funda! big grin

Scuzati categoria dar caut neaparat filmul happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pare o comedie, nu este cumva cu actorul asta, Austin Powers:
https://www.google.ro/......ps?/search

| Anonymous10000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era ceva gen comedie.L-am vizionat de mult man....Nu mai tin minte actorul exact.Tin minte scena asta. Poti sa-mi zici un film, secventa, ceva? big grin Dau funda!

| Anonymous10000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zi-mi un nume al filmului, ceva.

| RoyDupuis a răspuns (pentru Anonymous10000):

Nu stiu... imi pare rau! reposteaza intrebarea, poate ai noroc.