| LoveMusic14 a întrebat:

eu vreau sa devin actrita, am 13 ani si as vrea sa incep cursuri de actorie in Bucuresti, care sa ma poata pregati prntru filme si seriale si reclame in tarile straine in limba engleza si romana deoarece eu la 18 ani am sa plec in Londra. am nevoie de ajutorul vostru sa imi spuneti unde as putea urma cursuri (cu plata sau gratis) care sa ma poata pregati pentru filme. ofer funda si vot! pup

2 răspunsuri:
| anonimspecial a răspuns:

Acum ai 13 ani, pana la 18 ani o sa te razgandesti de vreo 6 ori. Acesta este mai mult un vis, cum ar fi sa zici ca vrei sa te faci fotomodel sau cantareata. Dar daca tu chiar iti doresti, poti sa te duci la palatul copiilor si in clasa a 8. a poti sa te inscrii la colegiul de arte

| TiberiuPopovici a răspuns:

Iti recomand din tot sufletul Cursurile Metamorfic - gasesti detalii pe www.metamorfic.ro despre continutul cursurilor, profesori si preturi. Mult succes in cariera!