| Pantiru_Claudiu_1998 a întrebat:

Imi puteti da niste filme gen, "The Equalizer" "Man on fire", "John Wick", " Colombiana" sau "Salt", dar sa nu fie vreo unul cu Jason Statham sau Taken (toata seria) ca le-am vazut deja. Dau funda la cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| IonutCG90 a răspuns:

Salut. Iti recomand The Drop.

| VladFurouncul a răspuns:

Die Hard 4, 47 Ronin, Con Air, Riddik, Olympus Has Fallen si London Has Fallen (personal nu mi-au placut cele doua), Speed, sau poti incerca cel mai nou film al lui Nicolas Cage, Tokarev: Furia, dar am auzit ca e naspa rau laughing bafta si poti incerca si altceva decat filme de actiune big grin

| VladFurouncul a răspuns:

Te mai poti uita la Face/Off, foarte bun film...

| IriminMadalina29 a răspuns:

Fast and furios