| AmmAn a întrebat:

imi puteti spune si mie un serial bun de actiune sau asa ceva?(in afara de Prison break, the walking dead, lost).

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îţi recomand să te uiţi la The Strain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The 100

| Loker a răspuns:

Arrow, Supernatural, The Vampire Diaries.

| vadic9901 a răspuns:

The Flash

| andreea0722 a răspuns:

The 100, arrow, SUPERNATURAL, the flash, the mentalist, under the dome.dar cel mai mult merita supernatural, nu zic ca si restul serialelor nu merita, chiar merita, mie una imi plac mult, dar ar trebui sa incepi supernatural, o sa iti placa super mult.oh, si dupa, ar trebui sa incepi under the dome

| aNswareMe a răspuns:

Ar mai fi: heroes si unele mai interesante lie to me si the mentalist