| Patrick20061997 a întrebat:

îmi spuneți și mi-e cum se numește filmul acela cu când se omoară unii pe alții pentru un premiu filmul are loc într-o pădure și sunt filmați 24/24 se pune pariuri pe ei care câștigă este super filmul dar nu știu cum se numește sunt vreo 10 actori și la final mai rămân doar 2 care intră peste ei în baza și îi omoară știe cineva cum se numește filmul?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The Hunger games (joburile foamei)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Filmul se numeste guvernarea dragnea, se omoara unii pe altii de foame.

| Sn4k3 a răspuns:

The Condemned (sunt 2 filme).

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns:

Sfidarea jocurile foamei. funda