| AqCoX a întrebat:

M-am uitat la Fifty Shades of Grey si nu am prea inteles finalul. M-am uitat apoi pe youtube si am vazut ceva de Fifty Shades of Grey Unrated Edition. Care este treaba cu el? Imi puteti da ceva detalii?

Răspuns Câştigător
| AqCoX explică:

Pai. In Fifty Shades of Grey cei doi se despart si va fi si partea a doua prin 2016-2017 in care cei doi se vor impaca. Se numeste Fifty Shades Darker. Citeste cartile. Sunt mai amanuntite.

3 răspunsuri:
| DarcieClaire a răspuns:

Am uitat sa iti spun ca Unrated Edition se refera la scenele taiate, care nu au mai aparut in film.

| AqCoX explică (pentru DarcieClaire):

Ok, multumesc mult! Abia astept Fifty Shades Darker. O sa citesc ci cartile. Eu sunt din Bucuresti, daca stii un magazin ceva!

| DarcieClaire a răspuns:

Le poți găsi si pe internet. Stiu ca e greu să citesti de pe telefon sau calculator dar merita. Daca vrei sa iti cumperi cartile, se gasesc in orice librarie sau poti sa dai comanda si de pe internet. Succes!