| DanutBanut a întrebat:

M-am uitat la un anime acum o saptamana si i-am uitat numele era vorba despre un grup de citit dint-o scoala (erau vreo 4 fete una dintre ele era mica vreo 5-8 ani si un baiat)si ei au primit niste super puteri (toate fetele aveau puteri smechiere dar baiatul avea o flacara calduta nefolositoare ) si de aici nu mai stiu

1 răspuns:
| Barb0Senpai a răspuns:

Imi poti spune mai multe detalii? Din descriere nu imi pot da seama foarte bine