| Claudiu004 a întrebat:

Mă puteți ajuta să caut un film cu adolescenți, despre un ratat care ajunge să fie cu cea mai populara fată din liceu, sau ceva de genul! Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poveste de iarnă/Winter's Tale(2014), Prietenia/ The Art of Getting By (2011), Iubesc pe cine nu trebuie/She's the Man (2006), O fată minunată/ She's All That (1999). Balul de Absolvire/ Prom (2011), John Tucker Must Die (2006), Step Up 3D (2010)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=0BiS-AT5v3k
(cred ca videoclipul face parte dintr-un film, dar nu stiu care)
Sorry :(

| ArianaDeea a răspuns:

Clueless