| relax3 a întrebat:

mi-au spus niste prietene despre un film pe care nu-l gasesc, nu stiu cum se numeste dar mi-a placut foarte mult descrierea..Merge vorba despre 2 prieteni si o iiubita a unui prieten.Ei se duc in munti, iarna cu acele scaune ca am si uitat cum se numesc in virf.Acolo,dintr-o data ele s-au oprit..Au stat o zi pina cind iubitul fetei a zis cas e duce dupa ajutor.Asarit de la distanta aia enorma insa a aterizat in picioare si astfel iau iesit oasele de la picioare si a murit...Au mai stat ei 2 zile si 2 nopti ceilalti doi pina cind baiatul s-a dus si el, dar nu pe joc ci pe acea fringhie de care erau legate scaunele.a ajuns la scara si s-a coborit insa a fost inconjurat de lupi si a fost mincat si el. Fata a ramas singura.3 zile nu mincase, nu dormise miina ii inghetase pe acea protectie de metal ca sa nu cada din scaun si cidna luat-o de pe ael metal ia ramas pielea acolo...Scaunul incet.incet se dadea in jos astfel ea avea sa cada, dar ia s-a prins de fringie..Si fringia se rupea ea nevridn sa cada peste acel scauna a sarit jos insa pe burta astfel nu a suferit mari traume.Scaunul cela a cazut pe piciorul ei.S-a tirit pina la cel mincat de lupi si in fata sa chiar statea un lup.A scapat si de acolo.A ajuns pina la un drum unde au gasit-o o masina.Cei idn masina ii spuneau inca zece minute si ajungem la spital, dar ea il auzea pe iubitul ei care ii soptea tu trebuie sa traiesti..si atit! va rog ajutati-ma.Dau funda

Răspuns Câştigător
1 răspuns: