| MihaiAlexandru123 a întrebat:

Pentru cei ce se uita la anime-uri as vrea si eu niste anime-uri de dragoste si sa fie in gen cu puteri supranaturale sau ceva de genu daca stiti sa imi spuneti si mie ca m-am uitat la o gramada de anime-uri si nu mai gasesc unul bun sad

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ao no Exorcist
Needless
Zero no Tsukaima
Full Metal Alchemist

| RainmakerX a răspuns:

Chuunibyuou demo koi ga shitai, Inou Battle, Charlotte *oarecum*, Irregular At A magic high school *putin romance dar lupte faine*, Zetsuen no Tempest

| BadAngel3 a răspuns:

Strike the blood, Charlotte ( nu prea, dar se incadreaza totusi ), Vampire Knight, Amnesia, Rosario to Vampire, Uta no prince sama ( asta e fara puteri fantastice ), Kaichow wa maid sama ( deci, asta are aproape tot ce vrei, mai ales comedie si dragoste ), Mirai Nikki si Dance with devils. Mno, sincera sa fiu, anime-urile mele preferate sunt : Owari no Serpah, Dance with devils, Uta no prince sama si No.6. Dupa parerea mea, in caz ca te plictisesti de la atata dragoste, te poti uita si la Owari no Serpah, merita. Spor la nopti lungi :3

| Devilgrim a răspuns:

Jitsu wa Watashi wa
InuYasha
Inu x Boku SS
Otome Youkai Zakuro
Mahouka Koukou no Rettousei
Monster Musume no Iru Nichijou
Seirei Tsukai no Blade Dance
Sankarea
Rosario to Vampire S.1/2
Rakudai Kishi no Cavalry
Zero no Tsukaima
Dansai Bunri no Crime Edge
Outbreak Company
C3
Kaze no Stigma
Isuca
Le Chevalier D’Eon
STRIKE THE BLOOD
https://www.youtube.com/watch?v=HmjksffR03g
Hataraku Maou-sama!
Mysterious Girlfriend X