| cristimaz a întrebat:

poate ca unii dintre voi urmariti seriale as vrea sa stiu daca o sa mai apara vreun episod din TheFlash ca de ceva vreme nu a mai aparut si daca s-a terminat sezonul cand il vor continua?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Flash (2014-,va continua cu sez.1, ep 10 - Revenge of the Rogues) din 20 Ian. 2015 cănd va apărea în US, iar la noi din 21 Ian. 2015
http://www.imdb.com/title/tt3107288/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1

| Eduard619 a răspuns:

Nu se stie o data sigura dar am auzit ca se va continua dupa cum spune regizorul intr-un articol.