| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu numele unui film de groaza pe care nu il mai stiu? big grin

Deci filmul este cam asa: Un grup de adolescenti merg intr-o excursie cu masina cand deodata un tip negru se preface ca se loveste de masina lor si atunci cand ei se duc sa verifice tipul acela ii ameninta cu arma si le spune sa mearga cu el intr-un oras sa se intalneasca cu cineva. Ajunsi acolo observa ca tot locul e parasit intra intr-o casa si observa ca tot orasul e plin de zombii...pe unul din ei l-a muscat si la un momentdat apare un tip masiv si mare tot ca un zombii care ii omoara ..scapa cativa si cand vor sa fuga din oras observa ca e un fel de blestem si ca nu pot scapa si ca timpul sta in loc.

Puteti sa imi spuneti cum se numeste filmul acesta? big grin dau funda (Era difuzat pe Kanal D acum cativa ani) big grin

1 răspuns:
| Cretu_Clau_1964 a răspuns:

Nu il stiu dar daca vrei alte filme ex:Baby face, Anabelle, Insideous 1, 2, 3 trebuie sa apara. Sper ca te-am ajutat!