| Petre_Florinel_1995 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme comedie super frumoase cu adolescenti

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Un cupidon cazut din cer/Love Birds (2011), Fata care promitea/Girl Most Likely (2013), Admis pe pile/Admission
(2013), Reţeaua de socializare/The Social Network (2010), Distracţie la colegiu/College, 2008, Tentaţii (i)rezistibile (2013), Liceenele din Beverly Hills/Clueless 1995, Petrecere acasă: O noapte nebună (2013), Ore de sexologie/The To Do List (2013), Poartă-te ca o doamnă, gândeşte ca un bărbat/Think Like a Man (2012), Fete rele/Mean Girls (2004), În voia sorții/Outside Providence (1999), Avem un zoo! (2011), Vacanţa de primăvară/Spring Breakers (2012), Păcătoasa (Ușuratica)/ Easy A (2010), Cumplit de fericită/Happy, Happy (2010), Amor la distanţă/Going the Distance (2010)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e cu adolescenti dar e supeer fain si amuzant! Three Idiots e indian modern big grin
The Kings of Summer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex drive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singur acasa
Dennis pericol public
Doua pupeze albe
Placinta americana
Puicuta cu cocosel
Friday
Not another teenage movie

| AlexanderGaming a răspuns:

Project X,
She's the Man
The Perks of Being a Wallflower
Pitch Perfect.
Funda?