| Gaby405 a întrebat:

Stiti cumva daca va mai aparea sezonul 2 din serialul Wayward Pines?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Inițial Wayward Pines a fost conceput ca o mini-serie cu 10 episoade, dar succesul pe care l-a avut acest prim sez.s-ar putea sa-i aducă o reînnoire (sez.2).Deocamdată se negociază.
http://www.youthhealthmag.com/......enewal.htm

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Serialul a fost anulat. Se anunță speculați cum că o să continue dar sunt false.

| Eastwood a răspuns:

Asa a dat de inteles finalul ca ar mai avea o continuare, se discuta pe aceasta tema, dar nu este nimic sigur!

| Kandia15 a răspuns:

Nu. Serialul a fost finalizat happy