| Legend123 a întrebat:

stiti niste filme cu unu care stie ff bine sa se bata si sa traga cu arma (gen a fost in niste trupe speciale) filme precum taken, the equalizer, john wick thinking FUNDA PENTRU CEL MAI BUN FILM happy

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Guest. Altele nu imi vin in minte. Sper sa-ti placa. Vizionare placuta!

| Legend123 explică:

Si se lupta impotriva mafiei sa se razbune ca cineva ia omorat familia sau ceva de genu happy

| Legend123 explică:

I-a*

| EuBeauApa a răspuns (pentru Legend123):

Sincer... incearca fast and furious 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7... dar nu stiu care e ordinea, stiu ca pare ciudat, dar cauta pe net

| Legend123 explică (pentru EuBeauApa):

Le-am vazut.