| GaaraOfTheSand a întrebat:

Stiti vreun serial gen Merlin care sa fie: Aventura,Drama, Familie, Fantezie? Sa nu aiba si genul Dragoste,Thriller, Horror.

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Exact ca Merlin este Camelot (varianta US, dar anulat după un sez.)

| ElGreco21600 a răspuns:

Este un serial pe AXN Black in genul lui Merlin. Care e mult mai misto. Dar am uitat cum se numeste laughing) scuze

| precious30 a răspuns:

Pretty Little Liars. E genial!

| Balan_Andrei_1994 a răspuns:

Un film super e "i'm number four" e un film perfect de văzut chiar și cu familia;-)

| sandunarcis a răspuns:

Game of thrones (este cu dragoni cu zombi ai gheții, războaie, etc etc...)