| FilmeHorror a întrebat:

un serial nou, bun de vizionat, actiune, drama, mister, ceva?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Colony [2016-cu Josh Holloway (Sawyer în Lost)]

7 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Lost
Luck

| Daniellllll1 a răspuns:

LOST
http://www.imdb.com/title/tt0411008/
E incredibil, dupa primele 3 minute din primul episod.MERITA!

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Sunt la S2 Ep 4.Am ajuns in 2 zile la el, deci...

| rem1x70 a răspuns:

Uite-te la The Transporter (curierul). Sunt si filmele dar este si serial. E cu Jason Statham daca ai auzit de el

| AnonymousSSR a răspuns:

Uita'te la supernaturla...e super'marfa! E cu Satana si Dumnezeu...e misto rau!winking E serial din 2005, urmatorul episod apara in februarie 2016!winking

| H50 a răspuns:

Poti sa incerci Limitless si The Player, sunt destul de noi, aparute in 2015, sper sa-ti placa.

| PatrickZorrz1234 a răspuns:

Salut, incearca Sherlock e un serial super, cred ca sunt si sezoane noi si seria continua