| Uddy98 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un serial nou.Eu urmaresc 3 seriale : Game of Thrones, Vikings, The Walking Dead. Ce serial nou sa incep? Vreau si argumente la el.

14 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Lost, Lie to me, The mentalist, American Horror Stories, Lost, ăă, am specificat Lost?

| OnuOnulică a răspuns:

Îţi recomand The Strain (2014) este un serial cu vampiri.

| faramatania a răspuns:

Seriale bune:Lost, Arrow, The Flash, Banshee, Hemlock Grove, From Dusk Till Dawn: The Series, Forever, The 100, The Leftovers, Resurrection, Les revenants (The Returned 2012-), Helix, Outlander (2014-),Under The Dome, The Last Ship, Gotham, The Killing, True Detective, Eye Candy (2015–),Murder In The First, Power, The Red Road, 12 Monkeys (2015–),Agent Carter (2015-),Better Call Saul (2015-spin-off Breaking Bad), Fear The Walking Dead (Iul. 2015–/spin-off The Walking Dead )

| Copac13 a răspuns:

Prison Break sau daca vrei sa astepti pana la vara apare un nou serial de la amc se numeste feer the walking dead si are loc in los angeles tot in apocalipsa zombie si are legatura cu terminalus (daca stii ce este terminalus)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AHS pentru că Evan Peters

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Dexter, clar! O idee geniala, o interpretare pe masura. E vorba de un psihopat (criminal in serie) ce incearca mimeze o rutina si sa duca o viata aparent normala. De fapt, el e un criminal cu sange rece, dar care omoara doar raufacatori, urmand niste pasi bine stabiliti. Faptul ca lucreaza in politie il ajuta sa faca rost de "victime". Pe parcursul episoadelor va da de cazuri din ce in ce mai complicate si psihopati chiar mai dereglati decat el, isi va descoperi umanitatea (sau nu) si va incerca sa isi tina adevarata identitate ascunsa. Cartile sunt savuroase, dar si serialul e super!
Uite aici un link http://www.imdb.com/title/tt0773262/?ref_=nv_sr_1

| Innsbruck a răspuns:

Pretty Little Liars, e foarte interesant si tot timpul ramane un mister

| NegruAlb a răspuns:

Lost, Dexter, Prison Break... cele mai tari seriale ever big grin

| fakeheart1334 a răspuns:

Apuca-te de Once Upon A Time...este un super seriale unde sunt toate povestile incurcate, dar nu povestile pe care le stim noi.Ele sunt prinse in lumea noastra.Copilul Albei ca Zapada si a lui Charming este Salvatoarea si este menita sa le aduca tuturor finalurile fericite. Dupa parerea mea este el mai tare serial facut ever. happy

| xPatriciaa a răspuns:

Boardwalk empire. Este dupa caz in real in mare parte, actiunea se petrece in perioada prohibitiei. In centrul atentiei este Nucky Thompson, dar este surprinsa si viata lui Al Capone si altor gangsteri din acea perioada. Este un serial marca HBO, deci daca iti place Game of thrones iti va placea si acesta!
O seara frumoasaa iti doreesc, si sper ca ti-am fost de ajutor, papa! kiss

| JackDurden a răspuns:

Breaking Bad
Sopranos
The wire
Fringe

| Doc22 a răspuns:

Arrow-un milionar care naufragiaza p o insula si cand ajunge acasa devine un justitiar
The Walking Dead-apocalipsa-material sangeros
iZombie-o femeie care e invitata la o petrecere pe vapor unde toti se drogheaza si devin zombi etc etc
The Flash-un om simlu care dupa ce este lovit de fulger prieste o abilitate:fuge cu sute de kilometri pe ora
The 100-nu mai stiu sigur care e povestea
Sper sa iti placa
A, era sa uit
Terra Nova