| Sarmalute a întrebat:

Vreau sa ma uit deseara la un film de buna calitate.As vrea de preferinta unul gen: eu sunt numarul 4.Sau orice alt film din categoria aventura, fantastic.Un film in care personajul principal sa aiba super puteri.Pe scurt un film care merita urmarit.Multumesc!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Giver (2014),Project Almanac (2015),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),Rubinrot (2013),Saphirblau (2014),Smaragdgrün (2016),Chronicle (2012),The Covenant (2006)

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mie nu mi se par astea filme care merita asa multa atentie, dar...
Divergent, Insurgent si cred ca a mai aparut unul
Jocurile foamei
Chronicle
Deadpool ai vazut?
Stay alive

| Sarmalute explică (pentru Th3AbSinTh3):

Divergent si Insurgent am vazut.Altele stii?

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Sarmalute):

Pai ti-am mai spus si altele

| octav005 a răspuns:

The hobbit. sunt vreo trei parti. urmareste-l e super.

THE HOBBIT: AN UNEXPECTED JOURNEY 2012
THE HOBBIT: THE DESOLATION OF SMAUG 2013

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014