| Crimo3Gf a întrebat:

Vreau sa ma uit si eu la un film bun de groaza, ma ajutati?happy dau funda.

Răspuns Câştigător
| anamaria0974 a răspuns:

Eu tocmai m-am uitat la The Haunting In Connecticut, este de groaza dar si povestea este una interesanta, filmul a fost facut dupa un caz real :* Merita vazut! Sper sa-ti placa happy

| Crimo3Gf explică (pentru anamaria0974):

L-am vazut, si mie mi-a placut happy :*

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods (2012),Open Grave (2013),Modus Anomali (2012),The Unborn (2009),Martyrs (2008),Insidious 1 și 2, Case 39 (2009)

| Apokales a răspuns:

"The Conjuring" si cu asta iti urez noapte buna, desi nu o s-o ai laughing rolling on the floor!

| Crimo3Gf explică (pentru Apokales):

Nu-i adevarat, filmul asta nu e asa bun... e cam plictisitor dupa parerea mea! pana incepe actiunea dureaza cam mult:\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catacombe