| Public22 a întrebat:

vreau un top 3 cu serialele voastre preferate, dar care s-au terminat. Daca se poate si un mic rezumat pentru fiecare. Cel mai complet raspuns primeste funda si vot. Topul meu este: 1 Breaking bad, 2 Lost, 3 Friends. Cred ca este foarte greu sa ai un top 3, nu sunt sigur ca asta ar fi topul meu, toate mi-au placut, deci incercati si voi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

1. Doctor Who - e SF, dar unele episoade sunt bazate pe puţină istorie. E vorba despre un extraterestru care călătoreşte în timp şi luptă pentru salvarea omenirii
2. Sherlock - adaptare după căţile lui Conan Doyle, dar transpusă în zilele noastre. Sherlock e un personaj foarte carismatic, prinde la public.
3. Pentru că Friends ar fi pe locul 2, o să vorbesc despre Sons of Anarchy. Un grup de motociclişti care guvernează un întreg oraş şi se ocupă cu tot felul de afaceri ilegale. E badass

9 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

1 Dexter ( un serial genial ti-l recomand)
2Breaking bad (nu sunt sigur ca a ajuns la final eu inca-l urmaresc)
3 Heroes

| Public22 explică (pentru TOOL):

Breaking bad s-a terminat, l-am vazut, Dexter am vazut un sezon, dar nu ma da pe spate.

| DianaDiaa a răspuns:

El barco(gen lost)
Este vba despre un cataclism global (un accelerator de particule)care face in asa fel sa dispara lumea cu totul, bninteles in spatele acestui lucru se afla un om cu foarte mare influenta. Aproape toata actiunea se petrece pe un vapor si supravietuitorii acestuia. E mult de spus dar iti spun sigur ca nu o sa te plictisesti, fiecare episod e diferit se intampla ceva inexplicabil deci mult mister, aventura si tot ce vrei.
Restul nu cred ca te va interesa...

| Public22 explică (pentru DianaDiaa):

Am sa ma uit la El barco, pare interesant. Trebuia sa-mi dai un top 3, de ce crezi ca nu ma va interesa?

| d33a15 a răspuns:

1.Fringe
2.Heroes
3.Gossip girl

| Public22 explică (pentru d33a15):

Unde sunt rezumatele? Am vazut gossip girl.

| Rosca_Ilie_1996 a răspuns:

1)кухня e vorba despre bucatarie 2)pirati din caraibe 3)avatar