| Gabrielitos14 a întrebat:

Salut tuturor! Am vazut cand eram mai mic un fulm cu Zombie, totul era normal la inceput, dar la un moment dat, in fata unui spital, langa o ambulanta era un barbat si o femeie fiecare pe cate o targa...S-au ridicat amandoi in acelasi timp si au inceput sa muste medicii de gat..de acolo a inceput haosul, niste baieti si fete au plecat din acel oras intr-o rulota (din cate imi amintesc).

Daca puteti sa-mi spuneti si mie numele filmului as fii foarte recunoscator.

Asta este tot ce-mi amintesc.
Filmul l-am vazut prin 2006.

Cea mai mare funda celui care-mi spune cum se numeste filmul!

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Dimineata mortii ( Shawn of the Dead )?

| Gabrielitos14 explică (pentru Sn4k3):

L-am gasit happy Se numeste Diary of the dead