| Bogdanys a întrebat:

Salut tuturor! As avea si eu o intrebare pentru voi. Cei de la Kanal D au scos serialul Yaman din grila de programe pe tru ca nu facea audienta, dar mie imi placea serialul. Aveti idee unde as putea vedea serialul in continuare cu subtitrare in romana. Ofer funda si vot pentru cel mai bun raspuns! Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Cauta Medcezir subtitrat si il gasesti. E acelasi.

| spn29 a răspuns:

Seriooooos? Nu stiam ca nu va mai fi crying Oribil. Sincer nu cred ca il poti gasi pe nicaieri cu subtitrare in romana.

| Bidi_Stefan_1992 a răspuns:

Salut. www.youtube.com e cea mai buna oportunitate! Incearca si sa scrii pe google numele serialului si s-ar putea sa apara vreun site anume pentru a putea viziona serialul!