| dddaaa911 a întrebat:

Un grup de tineri merg cu masina si li se strica, ei se refugiaza intr-un spital de nebunii abandonat, acolo este un chel cu un tatuaj pe frunte cu un ochi si care intra in mintea lor in timp ce dorm si ii omoara pe rand. La final doar o fata scapa. Cum se numeste filmul?

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Vezi dacă este Incubus 2006 (deci vezi răspunsul premiat), oricum întrebarea ta seamănă cu cea de aici și oferă chiar mai multe detalii:
http://www.tpu.ro/......cven-e-in/