| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Salut.Va rog mult sa imi ziceti cum se numeste filmul pe care il voi descrie acuma:deci, Ce mai tin eu mine este cabig grinoi copii(cam de clasa 5-6) se uitau impreuna la un film violent,iar dupa film au interpretat,adica s-au batut in joaca,dupa aceea unul dintre ei la legat pe celalalt si la dun in beciul blocului parca,si la lasat acolo cateva zile bune legat de un scaun,cateodata ii mai dadea sa muste dintr-un baton,dar pana la urma a murit.Ce mai tin minte din filmul ala este ca baiatul criminal a dat cu ceva piatra dupa un caine si o femeie la certat,scena asta sa intamplat pe la tomberoane parca...Ce mai stiu ca cadavrul a fost descoperit, erau 2 politisti,sau dus la scoala baiatului unde lau vazut pe baiatul criminal alaturi de alt baiat(baiatu ala nu are nici un rol acolo)si criminalul a luato la fuga si politistii fupa el, pana la urma dupa ce a fost prins stiu ca acesta a fost fus la un centru de reeducare de catre protectia copilului.Cam atat imi aduc aminte,va rog daca va vin ceva idei,adica daca ati vazut si voi filmul si va aduceti aminte sa imi spuneti, trebuie neaparat sa vad filmul inca o data.Dau si funda!