| StevenMetalhead a întrebat:

Salut.Vreau sa incep sa ma uit la Batman,sorry baieti,nu prea privesc filme,de aceea cei care a-ti privit Batman, sa incep sa privesc Batman:Begins din 2005 sau sa incep in general cu primele filme,mai vechi, sa nu pierd cumva ideea din film.Ce-mi spuneti?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te la toate daca iti place acest gen de filme.

| SimoonaD a răspuns:

Cel mai frumos ar fi sa incepi cu cel mai vechi, sa vezi diferentele dintre actori si cat a evoluat totul.Filmele sunt cam asemanatoare, actorii difera si efectele secundare[imbunatatite pe parcursul anilor].

| StevenMetalhead explică (pentru SimoonaD):

Totusi daca voi incepe cu Begins, voi scapa ceva important?