| waZZup123 a întrebat:

Vreau sa mi recomandati cateva filme bune de groaza... ceva care sa te sperie cu adevarat. Vreau sa le vad cu prietenii si sa fim toti in suspans, speriati..etc. O serie faina a fost wrong turn, vreau ceva si mai bun. Merci!

7 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

The conjuring, supernatural-serialul,
wicked.

| OnuOnulică a răspuns:

Filme horror 2014 - Devil's Due

La capătul unei nopţi de carnaval scăpate de sub control, în care şirul evenimentelor s-a pierdut în aburi de alcool, aventura unui cuplu de tineri căsătoriţi ia o turnură înfricoşătoare. Confruntaţi cu faptul împlinit al unei sarcini apărute mult mai devreme decât era planificat, cei doi încearcă să-şi continue viaţa de cuplu pe un ton optimist, proaspătul soţ filmând fiecare zi pentru posteritate. Însă cu fiecare lună trecută înregistrările se transformă într-o veritabilă colecţie de filme horror, pe măsură ce mintea şi trupul soţiei sale sunt acaparate de forţe malefice supranaturale.
http://www.youtube.com/watch?v=9W75C9D3J_s

| Seepty a răspuns:

Serii Horror:
Saw
Hostel
Wrong Turn
Hellraiser
Final Destination
A Nightmare on Elm Street
Texas Chainsaw Massacre

Filme Horror:
Martyrs
One Call Missed
The Conjuring
The Exorcist
Drag Me to Hell

FUNDA?

| zahy a răspuns:

Eu nu inteleg cum poate un film de groaza sa va sperie. E un film trebuie urmarit ca atare, sau va poate juca creieru o farsa de inebuniti

| TOOL a răspuns:

Bun Daca aveti tupeu uitati-va la :
Evil Dead (film care contine foarte mult sange 18+)
A tale of 2 sisters
The Grudge
Smiley
Hold your Breath
Cindarella
Hostel
Saw 1-7
The Stranger inside
Si daca pana la urma aveti tupeu sa va uitati la Evil dead (cel din 2013 ) poti sa-mi lasi un raspuns cu ce nota ai da filmuluihappy! funda?

| razvan05 a răspuns:

Buna! fii atenta: iti recomand cu cea mai mare incredere Mirrors 1(2-ul nu e chiar asa de interesant), The Ward, The Midnight Meat Train, The Apparition, Carrie (genial-Carrie!), Prom Night. Vazute si in 1080p...te baga in spaima. Vizionare placuta!

| iEatYouAlive a răspuns:

Salut
The Thing
Evil Dead
Hostel(1-3)
Saw (1-7)
Mama
The Grudge
The Conjuring
The Exorcist
The Last Exorcist
Si da-mi voie sa te contrazic, seria "Wrong Turn" este destul de nasoala : Primul Wrong Turn a fost pur si simplu genial, un film atragator, care nu avea nevoie de o continuare, producatorii probabil ca or vrut doar sa mai scoata niste bani de pe urma fanilor acestui film.