| SharkAndreY a întrebat:

Vreau sa va intreb, care sunt cele mai bune filme de comedie pe care le-ati vazut! Fara Home Alone, ca l-am vazut de n-spe mii de ori!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), The Invention of Lying (2009), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), Identity Thief (2013)...

1 răspuns:
| justmebi a răspuns:

Mie cel mai mult mi-au placut "little man" si "white chicks"