| RinSo a întrebat:

Vreau sa va intreb de doua filme daca stiti : 1.In film erau cativa tineri care erau pe o pluta distrusa pe apa,iar acestia vedeau un vapor in fata parasit,acestia intrau acolo si erau omorati pe rand de un mascat numai o fata scapa, iar cand il omora pe mascat actiunea incepea din nou si tot asa de cateva or, aveti idee? 2.Era cu o femeie si un barbat...si femeia asta visa ce se va intampla si isi nota ea acolo pe un tabel zilele saptamanii si cu ce visaa ea, iar barbatul ei pleca cu masina si ea se ducea dupa el sa il atentioneze ca va murii iar chiar atunci dadea o cisterna in el...Parca il chema Jim,nu sunt sigur, stiu ca aveau doua fete! Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Pakira a răspuns:

1. Triangle (are ceva legatura cu triunghiul bermudelor)
2. Premonition

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

1. Ghost Ship cred.
2. Final Destination 1-5. Nu stiu care din ele. Sper ca te-am ajutat.

| RinSo explică (pentru Sn4k3):

Din pacate nu sunt nici unul...

| Sn4k3 a răspuns (pentru RinSo):

laughing