| xs1der a întrebat:

Am un film horror, pe care l-am vazut si nu tin minte cum se numeste si vreau sa-l recomand si amicilor mei.

Era vorba despre un om care se imbraca cu totul in negru si rapea copii dintr-un orasel, iar la moment dat se demonstreaza ca acel om care rapea copii era o femeie care era considerata de ceilalti ca fiind nebuna, deoarece nu vorbea cu nimeni, iar la un moment dat o tipa careia i-a furat copilul stiu ca ii oferise o cafea din mila.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
1 răspuns:
| Pisssicutza a răspuns:

Cred ca am văzut filmul dar nu mai țin minte vum se numește stiu doar ca se întâmpla de Hallowen într un oraș pe nume Halogen( cred si sper sa fie asa)