| AnaMariaAurelia a întrebat:

Am urmarit serialul "Avatar Aang The last airbender" si as vrea sa stiu ce s-a intamplat cu mama lui Zuco dar si cu ceilalti. Am gasit raspunsul in "The search" dar este toata povestea in engleza si nu ma pricep iar pe internet nu imi traduce corect. Sunt nerabdatoare sa aflu cum a gasit-o pe mama sa. Daca stie cineva engleza si ma poate ajuta cu traducerea sau stie el/ea ce s-a intamplat va rog sa imi raspundeti. Sunt foarte curioasa. Dau funda celui mai bun raspuns. Astept raspunsurile voastre.

2 răspunsuri:
| vadic9901 a răspuns:

Am vazut ultimul episod si Zuco il intreaba pe tatal sau unde este mama lui si deodata trece le scena urmatoare nu se zice nimic despre mama sa ca ar fi in viata sau ceva...

| AnaMariaAurelia explică:

Mama sa este in viata si in seria The search o cauta, doar ca nu stiu cum o gaseste pentru ca povestea e in engleza si eu nu ma pricep.