| PervertJesus a întrebat:

Salutare, cand eram mic am vazut un film post-apocalyptic care incepea cu 2 armate care se luptau si din greseala un tun de la armata inamica a facut un crater si a pornit un fel de masina care transforma oamenii in zombi (Zombie aveau mainile ca un fel de tepuse) si o echipa de ceva veterani au primit niste sabii care puteau sa omoare acei zombi si se duc sa distruga acea masina si majoritatea mor incercand. Daca stie cineva filmu' as aprecia sa mi-l zica ca nu-l mai gasesc nici cum.

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Lasa-mi si mie comentariu cu tag daca gasesti filmul. Pare interesant