| alexr8 a întrebat:

Salutare!

Caut un episod cu Scooby Doo in care aveau de-a face cu fantomele a 3 presendinti ai Statelor Unite. Parca erau intr-un muzeu de istorie, sau ceva, si raufacatorii incercau sa tipareasca bancnote false (gasesc la un moment dat o tiparnita undeva la subsol)

3 răspunsuri:
| PufuletiStarNesarati a răspuns:

A Night Louse at the White House asta e episodul frate, am cautat in baza de date a avocatiilor.

| alexr8 explică:

Imi amintesc ca aveau un fel de motor rosu care actiona un mecanism cu care spargeau aia un perete ca sa intre intr-o banca sau in Rezerva Federala.

| alexr8 explică:

Parca era cu Thomas Jefferson, John Adams si inca unu. Posibil George Washington dar nu sunt sigur. Cu George Washington mai e un episod, cand sunt ei la casa alba, cu el si cu Abraham Lincoln, se numeste "A Night Louse At The White House", dar nu e asta.
Pe masura ce imi amintesc detalii mai postez.