| Casa a întrebat:

Salutare happy
Ce filme gen,,Placinta americana,,,, American pie,, sau mai stiu eu ce... dar sa se desfasoare actiunea mai mult in cadrul unei scoli/liceu/facultate.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

De acest gen ar mai fi:
RoadTrip
EuroTrip
BoatTrip
Sex Drive
Project X
College
The Sitter
Wan Wilder

FUNDA?

4 răspunsuri:
| Alextpuro a răspuns:

21 jump street (apare si 22 jump street anul' asta) si not another teen movie... cam atat imi vine in minte, enjoy.

| Sausage a răspuns:

Lasa filmul. daca poti priveste te rog Blue Mountain State. e un fel de placinta americana numai ca e serial, daca il vei privi cu siguranta o sa-ti placa.Genial

| LowhearT a răspuns:

Jackass e belea happy

| Casa explică (pentru LowhearT):

Pe bune? nu e nici pe aproape ca filmul,, placinta americana,,...