| WithOutSmiley a întrebat:

Salutare, de curand, m-am uitat la un anime " Golden Time ",
a fost atat de dramatic, incat mi-a ramas in cap si nu-l mai pot scoate. Ce pot face? big grin

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Poti incerca Toradora!, un anime creat de acelasi autor. Sunt asemanatoare. Stiu ca e greu sa treci peste un anime bun, care te-a impresionat...cu totii trecem prin asta sad.

| ryuu a răspuns:

Hey! Inainte de a-ti propune alte anime-uri, ar trebui sa urmaresti manga-ul de la inceput. Deoarece povestea continua, iar inceputul este putin diferit fata de anime.
Alte anime-uri:
- Hana Yori Dango
- Honey and Clover (2 sez)
- Paradise Kiss
- Nana
- Itazura na Kiss
- Sukitte ii na y o
- Toradora
- Sakurasou no Pet na Kanojo
- Kimikiss Pure Rouge

Vizionare placuta!